e-Katalog Stron

Google

100 ostatnio dodanych wpisów stron


» Tora-med nowy sklep medyczny, Giżycko

Tora-med to sklep z asortymentem medycznym w Giżycku. W naszej ofercie znajdują się artykuły opatrunkowe, artykuły rehabilitacyjne, zaopatrzenie gabinetów lekarskich, odzież ochronna, pieluchomajtki dla dorosłych. Pomagamy uzyskać dofinansowanie NFZ oraz podpowiadamy jak uzyskać dotacje na wpłatę z własnych środków.

szczegóły


» Filmowanie Warszawa

Filmowanie Warszawa - Nasza Firma zajmuje się filmowaniem spotkań biznesowych oraz fotografią eventów. Kiedy potrzebujecie zawodowej ekipy filmowej, która nakręci zebranie lub szczyt to wybitnie Państwo trafili. Doświadczenie jakie dysponujemy przyzwala na świadczenie usług na możliwie najlepszym poziomie. W MPG Filmowanie Warszawa posiadamy bardzo twórczy dział animacji. Nasi animatorzy są w stanie przeprowadzić każdy rodzaj animacji 2D i 3D, od łatwych w zrobieniu do rozbudowanych.

szczegóły


» Techniki UX: scenariusz użycia

Scenariusz użycia (user scenario) to jedna z technik UX - ułatwia wczucie się w sytuację potencjalnego użytkownika, a materiały zebrane przy jego tworzeniu pomagają podczas projektowania i budowania prototypów aplikacji. Pozwala także na zidentyfikowanie potencjalnych problemów jeszcze przed ich wystąpieniem i uzyskanie kompromisu między celami biznesowymi a usability.

szczegóły


      

» Transmisje on-line, przekazy na żywo

Firma Transmisje on-line to lider na międzynarodowym rynku transmisji do sieci Internet. Klientom proponujemy najefektywniejsze rozwiązania, które pomagają ciąć kwoty związane z organizacją wydarzenia. Do głównych zalet przekazów można zaliczyć brak potrzeby zapewnienia miejsc parkingowych dla gości. Teraz każdy uczestnik konferencji, ma możliwość aktywnie brać udział w szkoleniach.

szczegóły


» Strony internetowe Warszawa

Art Ekipa to firma która konstruuje profesjonalne strony www, strony mobilne, sklepy internetowe. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski lecz podstawowym obszarem naszej działalności są strony internetowe Biłgoraj, Warszawa i Grodzisk Mazowiecki. Zapraszamy państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Doskonałość, perfekcja to wyznaczniki naszej pracy.

szczegóły


» Primparts - części do maszyn i urządzeń

Dostarczamy do klientów przemysłowe napędy jezdne oraz przekładnie mechaniczne. W naszym asortymencie znajdują się skrzynie biegów, mosty napędowe, mosty skrętne, zmienniki momentu oraz przekładnie takich marek jak CARRARO, DANA, ZF PARTS, DANA SPICER, Clark-Hurts oraz innych. Części te są od lat uznane oraz powszechnie stosowane w maszynach budowlanych, górniczych, leśnych, ładowarkach widłowych.

szczegóły


» Angielski - książka do matury i FCE

Doskonałe repetytorium z języka angielskiego przygotowane dla maturzystów (na poziomie podstawowym i rozszerzonym), studentów, oraz podchodzących do egzaminu FCE. Angielski - korepetycje 2, Andrzeja Michalskiego to omówienie najważniejszych działów gramatyki, a także obszarów spotykanych na egzaminach (słowotwórstwo, tłumaczenia, transformacje). 220 testów! Klucz i tłumaczenia wszystkich ćwiczeń.

szczegóły


» Wideofilmowanie i fotografia Szczytno

Produkcje ślubne i okolicznościowe. Zdjęcia ślubne i okolicznościowe. Dobry i ciekawy film to nasza domena, pełna współpraca i wysłuchanie Młodej Pary, to nas czyni innymi od konkurencji. Zapraszamy każdą parę na rozmowę w celu ich oczekiwań względem filmu.

szczegóły


» Sophie Fashion - podążamy za inspiracją

Witamy Państwa w naszym sklepie internetowym, który powstał z myślą o kobietach lubiących czuć się atrakcyjnie, podobać się otoczeniu i podążać za najnowszymi trendami mody. Sprzedajemy damskie torebki i obuwie, które odznaczają się niską ceną, wysoką jakością, bogatą kolorystyką i nieszablonowymi modelami.

szczegóły


» Usługi geodezyjne Lublin

Na stronie istnieje możliwość zapoznania się z istotą najbardziej popularnych usług geodezyjnych, zdobycia wiedzy jak informacje są niezbędne przy zlecaniu konkretnej roboty czy skontaktowaniu się z wykwalifikowanym i kompetentnym wykonawcą (jak istotna jest to kwestia potwierdzi każdy inwestor, który wybór najniższej oferty cenowej przypłacił taką samą jakością usług).

szczegóły

Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

e-Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 44 msnbot: 0 bing: 33 yahoo: 57 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011